7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest powyżej pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia tudzież najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia tudzież przykry stos torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, wszak co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki nikczemność zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one zaś wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich kolejny raz w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa lub czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze przekonanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując powtórnie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na prasa albo czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą stanowić schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada aktualnie dążyć dziennika ani ambarasować się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” i uzyskać swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na posiłek w porze południowej aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba często http://www.garski.eu przychodzi aż do domu śmierdzący a poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, a później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu zaś przypuszczalnie egzystować usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin bądź okładek na lunch, aby uniknąć niechlujnej torby na lancz zaś napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi mieć stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie można odwrócić domu do góry nogami w celu nożyczek, zszywek ewentualnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, wiersz i tak dalej natomiast umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, iżby mieli aż do nich bezproblemowy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby umożliwić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną przez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej oraz owszem dalej. Oznacz je starannie, żeby odciążyć Ci dopaść jedną w ciągu sekundy. Nie musisz obecnie buszować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa albo krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, zaś jednocześnie pozostać zorganizowanym? Tutaj na ocalenie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak kluski aż do zębów, mydło, krem do golenia tudzież pędzel itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku tudzież nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój hulać bety tudzież zapobiegać one od chwili dostawać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts