Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl odkąd Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz ponadto wysłać je bez ogródek do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednakowoż śledzony aż do Ciebie, przeto dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną i jak wiele prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proszek 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, wraz z pełnym raportowania zespołu, wybierane z wykorzystaniem warstwę (1 do 5), oraz wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz miał dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak wobec tego możesz wyekspediować do nich e-mail oraz wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak dodatkowo dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), owszem tedy możesz wyekspediować do nich list elektroniczny oraz oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co to jest sekcja „Zaproszenia” tudzież gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś obecnie już kontakt. Możesz oraz kupować opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji dla networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wobec tego furt masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój hiperłącze partnerski do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, poniżej warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy mini ograniczenie wypłaty, jaki możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przez Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego bądź PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna osób, które znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od czasu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je wyraźnie do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny aż do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, tym samym masz kredyt dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts