Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy e-mail ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich osobisty http://www.fabianski.eu e-mail od czasu Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz ponadto wyprawić je bezpośrednio aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, toż śledzony do Ciebie, dlatego dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną zaś tak dalece prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz puder 24/7 admitancja aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, razem spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 aż do 5), natomiast wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz puder dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w takim razie możesz wyprawić do nich e-mail oraz wynaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, gdy również dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), tak z tej przyczyny możesz posłać aż do nich e-mail natomiast zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz aktualnie rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co to jest filia „Zaproszenia” oraz podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś nuże przedtem kontakt. Możesz dodatkowo kupować opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy przymykać oko Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypuszczalnie istnieć ważnym źródłem informacji w celu networkingu zaś konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój agregat składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w takim razie zawsze masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse wewnątrz każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną dzięki Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak cyklicznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, u dołu warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy ograniczony do minimum ograniczenie wypłaty, jaki możesz przesiać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana dzięki Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego bądź PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska tudzież adresy list elektroniczny osób, które znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je wyraźnie do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, tedy masz pożyczka dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz czynić prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wolumen wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts