Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, żeby zobaczyć, dokąd są problemy natomiast wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie można wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też karmić http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież wykonywać tego, co wiecznie robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, czy nic bardziej błędnego zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, bądź jest coś innego, że jest uszkodzony, że nie wiesz o lub nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki i Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” albo „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spostrzegać Twój pląsy na TikTok – żartując, ale wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą obadać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz stąd strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą znajdować się potencjalni pacjenci, żeby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o wiele za drogie, ażeby reklamować dzisiaj oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zalążek skierowania, albowiem architektura komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dziedzina na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany z wykorzystaniem telefon, jednakowoż potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się bardziej komfortowe, płeć piękna otwiera się, że tak to był przyjaciel, jaki skierował ją istotnie płeć nadobna googled ciebie, poszedł aż do witryny, natomiast potem IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, bowiem są one za bardzo zajęci ewentualnie nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, tedy po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy personel staż rozpoznawać dni w dalszym ciągu zaś do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci aktualnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze naczelny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, toteż trzeba systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny pacjent ma spośród praktyką jest brane nadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci pod żadnym pozorem nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby istnieć postrzegane jak najlepsze, jednak nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, by połączyć się spośród tobą, wszak nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę względnie irytujące ksylem telefoniczne albo indyferentny recepcjonista, jaki nie przeszkadza spojenie z rozmówcą.

Mój zespół oraz ja robimy mystery shopping od czasu nad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na to samo dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane i odpowiedzialność musi istnieć w miejscu, toteż everyman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts