Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, żeby zobaczyć, dokąd są problemy a zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie chować http://www.foit.pl głowy w piasek natomiast robić tego, co zawsze robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, czy wręcz przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azali jest cokolwiek innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, żeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej staż natomiast Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, jednakowoż jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl obserwować Twój taniec na TikTok – żartując, aliści wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą pogrzebać Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz ergo strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą stanowić potencjalni pacjenci, aby wydostać ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o wiele w ciągu drogie, ażeby naklejać plakat dzień dzisiejszy natomiast nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista wcale nie zapytał dzwoniącego, w kto strategia dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane geneza skierowania, bo system komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dziedzina na formularzu przyjęcia pacjenta i nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za pośrednictwem telefon, lecz potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl i staje się w wyższym stopniu komfortowe, dama otwiera się, że tak to był przyjaciel, jaki skierował ją w rzeczy samej płeć nadobna googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast po pewnym czasie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie próbować na internetowych prowadzi, dlatego że są one nadto zajęci ewentualnie nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, tym samym po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy personel praktyki badać dni w przyszłości tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci aktualnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, ergo trzeba systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma spośród praktyką jest brane zanadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, o ile nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby stanowić postrzegane jako najlepsze, aliści nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, by powiązać się spośród tobą, jednak potem zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę lub irytujące drzewo telefoniczne bądź zobojętniały recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązadło z rozmówcą.

Mój zespół tudzież ego robimy mystery shopping od momentu nad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I tylko dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane a odpowiedzialność musi istnieć w miejscu, dlatego każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts