Definicja oraz korzyści spośród druku cyfrowego a hybrydowego

Drukowanie etykiet odnosi się aż do drukowania natomiast reprodukcji niestandardowych wzorów, znaczków albo naklejek na różnych materiałach, takich gdy papier, szkło, itd. Proces ów jest do zniesienia w ciągu pomocą różnych metod http://www.broncel.pl i daje różne wyniki dla każdego spośród nich. Proces ów jest do przyjęcia do przeprowadzenia różnymi metodami i daje różne rezultaty w celu każdego z nich. W tym celu osoby prywatne używają prasy do etykiet bądź drukarek, które drukują na samoprzylepnych materiałach etykietowych.

W tym artykule omówimy mechanizmy druku cyfrowego oraz hybrydowego.

Definicja

Druk cyfrowy, cyfrowa prasa do etykiet, owo cyfrowy tok grawerowania obrazu na różnych podłożach medialnych w ciągłych rolkach etykiet. Nośnik, na którym drukuje się konieczny obraz, jest przepuszczany za sprawą http://www.miasko.pl maszynę, dokąd obraz zostaje odciśnięty. Następnie jest jego osoba nawijany na istota rzeczy za pomocą druku „roll to roll”.

Z drugiej strony, nakład hybrydowy, wykonywany za pomocą hybrydowej prasy aż do etykiet, stanowi integracja różnych aspektów różnych typów pras aż do etykiet. Łączy w sobie dyspozycja analogowej natomiast cyfrowej technologii druku. Łączy wydajność oraz solidność druku fleksograficznego z możliwościami twórczymi, jakie daje nakład cyfrowy. Metoda ta polega na połączeniu najlepszych cech tego rodzaju, tak aby umożliwić wymaganą funkcję.

Zalety druku cyfrowego

Łatwa dostępność: Metoda druku cyfrowego wymaga, żeby projekt etykiety był przechowywany na komputerze. Pozwala to na admitancja do niego w każdej chwili i na żądanie.
Szybki Chronos realizacji: Ta strategia redukuje względnie eliminuje http://www.putkowski.pl wymagane czynności wstępne, przyspieszając skończony tok drukowania.
Bezproblemowe wprowadzanie zmian: Ponieważ projekty etykiet są przesyłane natomiast dostępne na komputerach, wprowadzanie zmian oraz aktualizacji w projektach jest niesłychanie łatwe ze względu serii nieskomplikowanych czynności.

Wysoka jakość: Druk liczbowy zapewnia najwyższą forma pracy pod ręką zachowaniu spójnych kolorów zaś obrazów. W tej metodzie żadne szczegóły projektu nie zostają pominięte. Mogą one przechowywać we wnętrzu odcienie, kody kreskowe, nurt i format czcionki tudzież inne drobne szczegóły.

Korzyści płynące spośród druku http://www.faltyn.pl hybrydowego

Zaawansowany połączenie użytkownika: Druk hybrydowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, by zaadaptować swoje nakłady. Pracują one z zrozumiałymi operacjami na ekranie dotykowym oraz programowalnymi ustawieniami.
Różnorodność opcji: Ta strategia pozwala na zmiany i wybór różnych opcji kolorystycznych, szerokości wstęgi, urządzeń lakierniczych a powlekania wstępnego.
Solidna konstrukcja: Druk hybrydowy posiada klasyczne cechy wytrzymałościowe drukarek cyfrowych tudzież pras fleksograficznych, integrując zaś ulepszając je w ramach kompaktowej obudowy druku. Mają płynne brama pomiędzy projektem, drukiem tudzież układem i są trwałe http://www.ficon.pl, wymagające minimalnej konserwacji.
Większa elastyczność: Ta sposób jest przeznaczona aż do wielu zastosowań zaś przypadkiem egzystować rozszerzona o kolory spoza zakresu CMYK. Pozwala na przyrost wyglądu etykiety a dodanie specjalnych atramentów do linii produkcyjnej.
Szybkość procesu: Druk hybrydowy obejmuje szybką pracę oraz działanie, co skutkuje zwiększeniem produkcji w krótkim czasie.

Related Posts