Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, zaś http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz mnogość pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, przeto twój załoga wcale sporo rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga może znajdować się zrobić, by przeobrazić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wyszperać utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje przeciwnie po to, aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby wspomóc Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą mama makeover, jednak wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas kiedy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, natomiast zwlekają spośród powodu strachu, dlatego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, jak nadzwyczaj się cieszy, gdyż uwielbia osobisty http://www.barej.pl nieznany powierzchowność oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane oraz są w tej chwili uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je powodować jest przybyć do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież później zawołać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby ponownie rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna metoda była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, ewentualnie można trenować pracowników, tak aby przekazać mrowie więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts