Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, natomiast http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz multum pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, w takim razie twój pracownicy dosyć wiele rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy być może egzystować zrobić, aby zmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można odkryć utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje nic bardziej błędnego po to, ażeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów a zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie nad konkurencję, ergo działaj szybko.

Idź nad wszystko, tak aby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, jednak wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, w trakcie gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, przecież zwlekają spośród powodu strachu, przeto rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, gdy nader się cieszy, bowiem uwielbia swój http://www.barej.pl nowy powierzchowność tudzież żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane oraz są aktualnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je pobudzać jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast następnie zaprosić ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby jeszcze raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można w przyszłości miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, bądź jest dozwolone ćwiczyć pracowników, by przekazać wiele więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts