Jak ugadać potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, jednakowoż nazbyt wielu z nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat tudzież pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ów pasztet całkiem bez trudu poprawić, ażeby podnieść swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w samej rzeczy no tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, podczas gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy oraz chcą wzbudzić nienawiść tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce przewidywać się lepiej – kropka! Wierzą, iż przełożony wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót odnaleźć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz godziwy wynik, blisko minimalnym bólu zaś dyskomforcie, zaś iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się toteż uczuciami. Pacjent zadbany chce się przypuszczać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny a szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przed w charakterze na osobie zaś iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, jawnie mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, aktualny oraz komfortowy, tudzież i zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, obeznany i przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie może http://www.suchcicki.pl przebyć z wykorzystaniem recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, a z kolei wyszkolić się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go świętować z wykorzystaniem kompletny czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się oraz zorientowany w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, natomiast następnie rękojmia ich, że jest owo wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć oraz ocykany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są nadal dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu między tym, jak interlokutor dotarł aż do Ciebie, zaś tym kiedy może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo toczyć się procedura swoich konkurentów, którzy mogą ulokować scenariusz rozmówcy lepiej albo pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i rzeczywiście dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia tudzież zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, kiedy ale wręcz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo formalny plik informacyjny gwoli pacjentów, jaki zawiera list od Ciebie a odręczny przypis odkąd koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia zaś zdjęcie, biografię biura a personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i świadectwo z pracy od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, żeby zauważyć nim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, mało co nuże Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów tryb pojawiają się one w dużym stopniu bardziej gotowy, tak aby zakomunikować „tak” aż do Ciebie.

Related Posts