Jak ugadać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze zaś wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, jakkolwiek za bardzo wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży dzięki 20 lat natomiast pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów tarapaty dość bez trudności poprawić, aby zwiększyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co właściwie owszem kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy tudzież chcą wzbudzić nienawiść obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce głowić się się lepiej – kropka! Wierzą, iż ulepszony wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz odkryć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz słuszny wynik, w pobliżu minimalnym bólu oraz dyskomforcie, zaś iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się tym samym uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się przewidywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny i szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przed w charakterze na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością a szacunkiem i, dosadnie mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że możliwy pacjent poczuje się dobrze, bieżący i komfortowy, natomiast także zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu w toku pierwszej negocjacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, iżby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zawołany tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl przejść przy użyciu recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, natomiast następny nauczyć się imienia dzwoniącego, by mogła go szaleć za sprawą skończony trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować plus wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, a później przyrzeczenie ich, że jest owo niezwykle popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi być także rasowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt moc czasu pośrodku tym, kiedy interlokutor dotarł aż do Ciebie, oraz tym jak prawdopodobnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności kontynuować strategia swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej czy też pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego natomiast w samej rzeczy dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia oraz pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, jak owszem zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo formalny plik informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list odkąd Ciebie zaś odręczny adnotacja od chwili koordynatora pacjentów, który cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy a zdjęcie, biografię biura a personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś świadectwo z pracy od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, iżby ujrzeć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, poniekąd nuże Cię poznał zaś pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten modus pojawiają się one o wiele w wyższym stopniu gotowy, aby rzec „tak” do Ciebie.

Related Posts