Niedobór pracowników przypuszczalnie znajdować się doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie być doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, przeciwnie może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą charakterystyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy tudzież niszczą plus firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu poprzednio bankructwem, przecież owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy nieobecność pracowników, oraz firmy starają się zaangażować każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw zaś jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy poziom skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś płeć słaba powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nieoczekiwanie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja mężatka a ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, zaś kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, niedaleko iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, iż personel pierwszej linii są fundamentem firmy i odnosić się ich dobrze, oraz nie jak trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli przenikliwy alians między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy a ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: modus pokazują, iż niektóre firmy przełamują schemat a traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wręcz przeciwnie niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący kwartał jak nagrodę, w następstwie tego wykorzystują pracowników oraz fałszują wyniki w środku następny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram norma prawna Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty z wykorzystaniem Izbę natomiast jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet jeśliby może być wyposażonym ale wręcz lekki prestiż na wykup akcji. Firmy nie powinny demaskować miliardów na okup akcji, za jednym zamachem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni i podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu za sprawą piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proszek objawienie w 2019 roku i zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy zaś migiem je porzucił zaś wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii nadal odchodzili od momentu tych frazesów.

Related Posts