Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust aż do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest na cacy najlepsza reklama można pobudzić do swojej praktyki. Jest to oraz najtańsza forma reklamy, że można wkładać w a zajmuje minimum czasu tudzież wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kolega mówi dalszy przyjaciel, prącie http://www.gesikowski.pl rodziny, bądź znajomy o tobie, owo jest złoto. Są natychmiast na pierwszy rzut oka sprzedawane na ciebie, nie są naprawdę wrażliwe na cenę i są w wyższym stopniu prawdopodobne, by pozostać lojalnym poniżej Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, obniżenie kosztów marketingu zewnętrznego zaś ewoluować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz kilka poleceń od chwili swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, jednak chcesz je od czasu każdego szczęśliwego pacjenta – nie przeciwnie wybranych kilku.

Uczyń powiedzenie ustne świadectwo z pracy priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy oraz włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów spośród pacjentami, z racji którym czują się oni traktowani pierw w charakterze osoby, tudzież nie prędzej potem w charakterze pacjenci.

Używaj ich imion zaś nawiązuj dotyk wizualny z pacjentami. Zadawaj im pytania, i potem pozwól im mówić. Chodzi o to, by najsampierw oprzeć się spośród nimi osobistą więź, żeby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć dwójka minuty na nich w charakterze na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, praca albo lada co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przedtem Tobą oraz opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się w samej rzeczy mnóstwo o danej osobie, o ile pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zadziwiony tym, czego się dowiesz.

Być przypadkiem są one członkiem mediów czy też są one częścią dużej firmy, która być może użytkować spośród http://www.gajcy.pl usług jak perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy spośród nas ma statystycznie z grubsza 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje owo przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli każdy z twoich pacjentów powiedział ale wręcz niejaki spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ postęp praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, jednakowo myślących ludzi, powiesić naokoło spośród innymi jednakowo myślących ludzi, wobec tego chcesz, żeby Twój „preferowany pacjent” przynieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego za pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich kiedy oni tudzież o ile wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę natomiast kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi poprawnie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, tym samym produkuj jej bez liku w celu różnych kanałów medialnych, aby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl wydzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną oraz zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, kto mówi o liposukcji (oczywiście za jego zgodą), a następny przekazać go na YouTube zaś Vimeo.

Podziel owo na małe kawałki natomiast prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, iżby zaprojektować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację z pacjentem oraz wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach natomiast informacjach prasowych. Wyślij poczta elektroniczna z informacją o tym do swojej aktualnej listy pacjentów i dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, ażeby wykorzystać jakiś element treści w wielu różnych kanałach medialnych, ażeby podwyższyć swoją egzystencja w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne i łatwe w celu swoich pacjentów, iżby podzielić się tobą spośród przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop spośród logo wydrukowanym na nim. Mieć to stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą czynić zdjęcia spośród Tobą http://www.siwecki.pl zaś Twoim personelem zaś notować wideo z relacją, natomiast następnie przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń za pewnik. Chcesz zwolnić swoim pacjentom, aczkolwiek powierzchowny formularz wygenerowany przez mózg elektronowy nie wystarczy.

Pacjenci chcą istnieć doceniani w ciągu swoje ufność oraz uznani w środku swoje wsparcie, wobec tego okaż im wdzięczność.

– Niech załoga w tej chwili aż do nich zadzwonią, żeby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od czasu Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, żeby im podziękować
– Wyślij prezent spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, więc zrób wielką sprawę spośród tego, gdy niezwykle doceniasz ich polecenie, a więcej osób będzie iść w ślad w ciągu nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw bezobsługowy aplikacja nagród, który potwierdza i dziękuje twoim pacjentom za asystent w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, by otrzymać o niemało więcej swoich pacjentów dzielących się tobą z kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, ale zdziałać to spośród ostrożnością, tak aby nie oddać się z dala od kłopotów z towarzystw medycznych natomiast ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, że nie można wynagradzać komuś, kto zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie przypuszczalnie znajdować się wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Posts