Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego aż do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, lecz jest jeden rozdział, kto jest ano apropos naszej branży, że chciałem się poprzednio spośród wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, pomimo tego oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nagminnie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, przecież są nie inaczej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre tudzież wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, gdy ciężkie kołowrót zamachowe; aczkolwiek jak natychmiast się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… pętla zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się zlekceważyć proces budowania zaś nuże przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, natomiast krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się obronić spójnego kierunku, stąd próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby trwać natychmiastowe rezultaty a z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, i aktualnie są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pomocą łysek ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, dlatego skaczą z tego aż do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale w życiu nie pozostają całkiem długo, tak aby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, który byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić plan w miejscu, tak aby je pielęgnować, wobec tego dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, by wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które ciągle się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani tudzież w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą i budują ufność spośród tym pacjentem przed spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od czasu pierwszego telefonu, który wykonują, aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi zbadanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast użyczać na własnych platformach społecznych, w takim razie inni potencjalni pacjenci odkrywają cię oraz pokonać przy użyciu swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych tedy więcej pacjentów sprawić to samo natomiast w gruncie rzeczy później tudzież istotnie dalej.

Więc w tej chwili masz przebieg oraz schemat, jaki buduje rozpęd, zatem masz nieporuszony pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze aniżeli teraz, żeby Twoja doświadczenie działa kiedy odpowiednio naoliwiona maszyna, która przypadkiem uchować się burze konkurencji zaś COVID zaś cokolwiek innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy a kłopotów.

Related Posts