Praktyki od momentu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, tymczasem jest niejaki rozdział, kto jest ano apropos naszej branży, że chciałem się zanim spośród wami podzielić zaś nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, natomiast oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji notorycznie wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, wszak są istotnie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pomocą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; jakkolwiek gdy obecnie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa wedle innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się nie wziąć pod uwagę proces budowania i nuże przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, przecież krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, więc próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby otrzymać natychmiastowe rezultaty zaś z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, i aktualnie są w pętli zagłady zaś zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, stąd skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają wystarczająco długo, aby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, gdyby pomieścić mapa w miejscu, by je pielęgnować, tedy słowo w słowo stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, tak aby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji natomiast utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cięgiem się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani natomiast najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; następnie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują zaufanie spośród tym pacjentem nim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od czasu pierwszego telefonu, jaki wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, żeby powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież użyczać na własnych platformach społecznych, toteż inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a pokonać z wykorzystaniem swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych w takim razie więcej pacjentów sprawić to samo i nie inaczej potem i no dalej.

Więc aktualnie masz przebieg natomiast schemat, jaki buduje rozpęd, ergo masz stały ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze aniżeli teraz, żeby Twoja wprawa działa gdy poprawnie naoliwiona maszyna, która może zachować się burze konkurencji a COVID zaś co popadnie innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Posts