Przewodnik w celu początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, kto został ziszczony na technologii Blockchain zaś bodajże został uruchomiony w 2009 roku za pomocą tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych zaś uważa się, iż w sumie 21 milionów bitcoinów być może zostać wydobytych. Inne w najwyższym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic tudzież twarde rozwidlenia Bitcoin, takie kiedy Bitcoin Cash zaś Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, tak aby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie zaś starali się unikać inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że danina jak grom z jasnego nieba spadła w dół, jak jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ targowisko kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, ponieważ nie ma kontroli żadnego rządu powyżej kryptowalutą, albowiem jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, że Bitcoin jest prawdziwym złotem i zdominuje wszystkie waluty, takie gdy USD, EUR, INR tudzież ASD w przyszłości http://www.borejko.pl i stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego wskazane jest natomiast po co nie wskazane jest inwestować w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, tudzież później coś koło tego 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą w celu każdej monety.

Niektóre z powodów, których doświadczyłem i którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – tym samym użytkownicy nie potrzebują strony trzeciej, aby przekazać kryptowalutę z jednego miejsca docelowego do drugiego, w przeciwieństwie do waluty fiat, dokąd użytkownik potrzebuje platformy takiej jak bank, by tracić pieniądze spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na nadzwyczaj bezpiecznej technologii blockchain tudzież prawie że zerowe szanse na włamanie zaś kradzież kryptowaluty, póki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś wiecznie unikać kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na śmigły zarobek, tudzież z kolei pada ofiarą szumu bańki i traci swoje pieniądze. Lepiej jest, żeby użytkownicy przeprowadzili mnogość badań przedtem zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze odpowiednio jest pomieścić swoje kapitał w wielu kryptowalutach zamiast jednej, skoro zauważono, iż parę kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, gdyby inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których warto się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, i resztka kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin w przyszłości dominuje na rynku kryptowalut, pomimo tego jego uczestnictwo nagle spadł spośród 90% aż do 38%, oraz Altcoiny takie gdy Litecoin, Ethereum, Ripple jak grom z jasnego nieba wzrosły natomiast przejęły większość rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl permanentnie dominuje na rynku kryptowalut, jednakowoż nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba pomyśleć w czasie inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz wziąć pod uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie tudzież jak kupować kryptowaluty?

Podczas jak parę lat temu nie było łatwo nabywać kryptowaluty, jednakowoż aktualnie użytkownicy mają masa dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma para główne platformy bitcoin Unocoin portfel i Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą brać za dobrą monetę a wyprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupować bitcoin z portfela tylko, jednakże nie od chwili innej osoby. Istniała różność w cenie kupna i sprzedaży, oraz użytkownicy muszą odwzajemnić się pewną nominalną opłatę w środku wykonanie transakcji.

W 2017 roku przemysł Cryptocurrency wzrósł ogromnie, oraz porto Bitcoin wzrosła spontanicznie, zwłaszcza w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników aż do poszukiwania alternatyw Bitcoin oraz przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax natomiast Zebpay to dwaj główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku z 90% udziałem w rynku – jaki zajmował się lecz Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje owo szansę innym organizacjom na awans spośród innymi altcoinami, zaś nawet zmusiło Unocoin natomiast innych aż do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami i blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange dla swoich użytkowników, ażeby mogli zajmować się handlem wieloma kryptowalutami oprócz handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica pośrodku obiema platformami polegała na tym, że Unocion zapewniał natychmiastowe zakup i sprzedaż wręcz przeciwnie Bitcoinów, w ciągu podczas gdy na UnoDAX użytkownicy mogą dostarczyć zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę zaś o ile pasuje pani aż do odbiorcy, zamówienie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne aż do handlu kryptowalutami w Indiach owo Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej z giełd, rejestrując się wewnątrz pomocą adresu poczta elektroniczna natomiast podając dane KYC. Gdy ich rachunek rozliczeniowy zostanie zweryfikowane, można rozpocząć handel monetami ich wyboru.

Related Posts