Sposoby na pozyskiwanie produktów spośród Chin

W 2020 roku pełny kula ziemska został nieczynny spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego zaś gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wjazd aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego również możesz dysponować problemy spośród importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy wesprzeć Ci w imporcie produktów spośród Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uniknąć niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów od czasu chińskich dostawców, takich gdy Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas e-mail z opisem przedmiotów, które chcesz społem spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyłowić spośród różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci odbyć http://www.doroz.eu przez pełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł omówić wręcz z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia natomiast naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwa razy orzec materiał, wielkość zaś zabarwienie produktów.
Możemy posłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten strategia możesz uzyskać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu otwarcie na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał spokój ducha.
Po tym, gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci komunikat jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy ulżyć Ci posłać płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność do dostawcy bezpośrednio. Wybór wypada aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy oraz utrzymywać się kontenery ładunkowe gwoli Ciebie. Dlatego nie musisz się dręczyć o wysyłkę i dostawę, dlatego że wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest dodatkowo zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci odszukać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou tudzież przy innych dostawców w Chinach.

Możemy pomóc w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC czy też usługi kontroli jakości
Możemy umożliwić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy przynieść ulgę w negocjacjach z dostawcami
Możemy fundnąć sobie gwoli Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy sukurs posprzedażowe i usługi

Możesz wyliczać na Morefar Global a pierwocina produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy agregat ekspertów, aby poprowadzić Cię przez jederman porządek procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, aby podnieść swój biznes.

Przetłumaczono spośród www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts