Stres żart pewien w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, azali jesteś w praktyce 5 lat lub 20 lat … Stres nr 1 w charakterze chirurg plastyczny jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym jest dozwolone polegać, iżby skierować nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, dziewiczy laser, czy symulowany koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc ano aż do Ciebie oraz dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych podczas gdy o tlenie. Kiedy masz nieporuszony dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz spośród łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte oraz nie przeżyjesz długo.

A owo w życiu się nie kończy. Niepokój. Nawet jeśli masz zarezerwowane terminy, azali nie czekasz, aż spadnie inny but?

Studnia była na wyczerpaniu, zaś teraz jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz pewny system przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój platforma składa się spośród wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, to jest to http://www.drazyk.pl część planu, jednakowoż nie pełny plan.

Łatwiejszym sposobem jest permisja istniejącym pacjentom, by przynieśli Ci nowych pacjentów, w pomysłowy sposób.

To nie na to samo o wiele zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, jednak plus zwiększa retencji pacjentów, co jest niezmiernie dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają zdrowszy iloraz konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają plus więcej na transakcję tudzież są w wyższym stopniu skłonni aż do powrotu, z tej przyczyny ich zaleta w całym okresie życia jest o wiele większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, że programy polecania pacjentów są w największym stopniu opłacalną tudzież lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja doświadczenie być może zastosować.

Przy okazji, możesz się sporo wyszkolić patrząc na to, jak inne branże wykorzystują programy poleceń do rozwoju swoich firm. Oto parę z nich:

1. PayPal. Oni słowo w słowo rozdawał darmowe pieniądze, a owo działało fajnie w celu nich. I to było nim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy użytkownik w Chinach doprowadził aż do tysięcy zapisów oraz setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową możliwość prowadzenia wielu programów polecających naraz – tak jak w celu użytkowników, kiedy oraz http://www.ograbek.pl dla kierowców.
4. $1,000 tak jak gwoli zwolennika jak oraz przyjaciela, spośród gruntownie niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jakiś z najbardziej intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza strona Internetu decyduje się poruszyć program polecający, pożądane byłoby się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz opłacać gotówką w środku skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, chociaż nie jest to powód, ażeby zamknąć swój rozum do programu polecającego.

Może nie wolno opłacać za skierowania bezpośrednio, kiedy inne firmy mogą, jednak na http://www.frymus.pl pewno wolno polepszać swoją praktykę strategicznie tudzież etycznie, z tej przyczyny wypada mieć kategoryczny umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, iż Twoi obecni pacjenci będą trąbić o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy tudzież niekończącą się listą obowiązków społecznych a rodzinnych, Twoja badania marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz z tej przyczyny sprawić, iżby owo oni o niej pomyśleli a sprawić, aby przebieg polecania był w celu nich podczas gdy najłatwiejszy, z racji po co Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby aplikacja poleceń miał praktyczny istotność na przyspieszenie Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą stanowić następujące kluczowe elementy:

– Łatwy aż do zrozumienia w celu pacjentów
– Prosty w obsłudze w celu personelu
– Zniewalający, wszak opłacalny
– Łatwy do śledzenia wyników
– Zabawny zaś skoncentrowany na pacjentach, i nie na Tobie

Related Posts