Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę podczas gdy dochodowy biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w w dużej mierze krótszym czasie a z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, i nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz aktualnie na swoje barki całej odpowiedzialności wewnątrz robienie przychodów. Możesz nadać wolne tudzież potem być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, iż Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, żeby opanować jest przerobić osobisty kadra w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest lecz menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dochrapać się pewne rzeczy, w trakcie gdy przywództwo kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz wciąż „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśliby zapewniasz władza natomiast wizję, wtenczas Twój całokształt staje się stosowny z TWOIM celem.

Będą miłować wykonywać pracę w celu Ciebie a zyskiwać dla Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, dokąd zmierzasz oraz chcą istnieć tego częścią, bo to wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby odmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec za błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes odwzorowanie oraz porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby chwytać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich plan pracował w celu nich tudzież przynosił bezwzględny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, jako że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest przeistoczenie skupienia się na tym, jak wiele ta jedna metoda jest wideta gwoli Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, niemniej jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca po raz drugi natomiast drugi raz a odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest owo długoterminowy przyspieszenie praktyki w poprzek relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy gros chirurgów, Twój perfekcyjny wzór biznesowy byłby:

Prawie na wskroś zarządzany dzięki Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej bis większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / bądź która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia prócz swoją praktyką, ponieważ czują się nie mówiąc o kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, skoro nie wiedzą, gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, żeby ich wprawa pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … można otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, aby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na zaawansowanie praktyki.

Related Posts