Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę podczas gdy popłatny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie i spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, a nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest owszem praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz w tej chwili na swoje asystent całej odpowiedzialności w środku robienie przychodów. Możesz wziąć wolne zaś dalej dysponować spokój ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, aby najść jest przekształcić swój załoga w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest przeciwnie menedżerami, a istnieje istotna różność między „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy zdobyć pewne rzeczy, w czasie kiedy przywództwo kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli nic bardziej błędnego „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na odwrót „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz władza tudzież wizję, wtenczas Twój zespół staje się godziwy spośród TWOIM celem.

Będą czuć sympatię pracować dla Ciebie tudzież zarabiać dla Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz zaś chcą być tego częścią, albowiem owo wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa natomiast przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby łapać się planu. Zamiast skakać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich mapa pracował dla nich i przynosił niezmienny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, tak dalece ta jedna metoda jest wideta w celu Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, toż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak pacjent wraca znów natomiast znowuż i odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest to długoterminowy zaawansowanie praktyki przez relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak iżby dama wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój kapitalny algorytm biznesowy byłby:

Prawie w całości prowadzony za sprawą Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwa razy większe zyski niż średnia w branży
Rosnący rozmiar i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / względnie która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia pomijając swoją praktyką, jako że czują się poza kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, bowiem nie wiedzą, jak anulować swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, tak aby ich rutyna pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … wolno otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce do głębi to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, iżby wykonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na awans praktyki.

Related Posts